KATEGORIE NÁBYTKU

Proč kupovat matraci v kamenné prodejně?

Proč kupovat matraci v kamenné prodejně?

Když se rozhodneme kupovat novou matraci, začínáme o ní přemýšlet a hledat nejlepší řešení. Někteří z nás se rozhodnou koupit matraci online, jiní zvolí tradičnější metodu a hledají kamennou prodejnu. A ačkoli obě řešení ve skutečnosti poskytují podobné výsledky, existují individuální výhody a nevýhody jednotlivých možností.


Matraci si můžete v kamenné prodejně vyzkoušet

Nákup matrace v kamenném obchodě má však velmi velkou výhod a to, že každá z těchto vystavených matrací je obvykle k dispozici pro testování. To znamená, že můžeme zkontrolovat, jak se daný produkt chová pod tíhou našeho těla, zda nám vyhovuje jeho tvrdost či další parametry. Pro ty, kteří si při výběru váží slov, obrázků a textů o něco méně, než je jejich vlastní pocit, se návštěva obchodu ukazuje jako nejlepší řešení. Kvalitní matrace je investicí na několik let dopředu, proto je výhodnější si ji předem řádně vyzkoušet v prodejně.


Vyškolený personál vám pomůže s výběrem

Nákup matrace v kameném obchodě má ještě jednu základní výhodu, i když pro některé může být také nevýhodou. V obchodě se setkáme se zaměstnancem nebo majitelem obchodu, který vám pomůže vybrat matraci podle vašich individuálních potřeb. Na základě zkušeností svých i předchozích zákazníků při návštěvě obchodu vám určitě poradí s nejlepší volbou.

Navíc při nákupu ve obchodě máme často příležitost navázat vztahy s pracovníky obchodu a konzultovat záležitosti týkající se našeho nákupu, např. nákup matrace na splátky, vhodnost roštu pro vybranou matraci, jak se starat o náš model a jak ho chránit proti nežádoucí události. Máme také větší šanci na poprodejní servis. Na naší prodejně najdete aktuálně 25 druhů matrací, zejména modely od českých výrobců Řešeto Matrace a MPO Matrace.Zpět na blog...